Farkı ortada olan Kocaeli escort bayanlar

Benim öyle sıradan düşlerle falan alakam, işim olmaz. Kendimi bildiğimden bu yana en özel olmak çabası içerisindeyim. Bence mesleğim noktasında bunu çoktan başardım. Elbet son yorum ve karar sizlere ait yine de tutkularınızı benden esirgemeyi hesap etmeyin. En azından burada seslenmek istediğim kesim sadece kaliteye yönelik düşünebilen beyler. Gerisi zaten ilgimi çekmiyor ve içimde herhangi bir arzu oluşturamıyor. Benim değerimi ve kıymetimi bilemediğiniz sürece ne anlamı kalır ki yaşanabileceklerin. Ben öyle sahte günlerin karşısında duruyorum. Bence her şey içten ve samimi şekilde gerçekleşmeli. Monoton hayatınızın gelişi güzel bir armağanı olarak görün beni. Belki yaşantınızın en güzel gününü değil ama en unutulmaz olanını sunabilirim.

hizmeti tamamıyla profesyonelliğimle süslenecektir haberiniz olsun. Deliler gibi istekli yahut tutkulu olabiliriz faka her koşulda kendimden ödün vermemem gerektiğinin bilincini taşıyacağımı bilmelisin. Şehvetimi düşünün, sevişmelerimizi, bedenime yapabileceğin zengin pozisyonları ama hepsi bu. Yani sonucunda çok özel hisler besleyebileceğin bir ortam oluşmayacağını bilmelisin. Çünkü kırılmanızı istemiyorum. Bazen geliyor öyle talepler. Evlilik teklifleri vs. Nihayetinde asla hüzün dolu bir akşam sonu geçirmemizi istemem.

Aslında tek birimiz açısından keyif almak değil olay. Eğer bu karşılıklı oluyorsa esas tadına doyum olmaz. Bunu yakalayabilmek o kadar önemli ki cümlelerle ifade etmek bile imkânsız. Pek çok alternatif seçeneğin var tabi. Kararsız kalabilirsin. Seni tam olarak bana çekecek olan ne bilmiyorum. Ama okudukların biraz olsun bana yanaşmana neden olduysa bence bu fırsatı kaçırmaman gerekiyor. Tamamıyla burada yansıyan gibi bir gün geçireceksin çünkü kollarımda. Dışarıda kalmak yahut tamda sıcaklığımın ortasında, içinde olmak senin elinde.

Add a Comment